O nas

Sala bankietowa

„Józefina” położona jest w cichej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku i gwaru, a jednocześnie zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. Otoczona jest przepięknym ogrodem z mnóstwem zieleni, urokliwą fontanną i klimatyczną kaskadą wodną.

Sam obiekt składa się z dwóch parkingów, ogrodu, sali jadalnej, sali klubowej, tanecznej, pokojów gościnnych oraz niezbędnego zaplecza gastronomicznego do przygotowania i obsługi wymarzonej Państwa uroczystości. Obecnie w sali weselnej „Józefina” można zorganizować każdą imprezę okolicznościową taką jak wesele, komunię, chrzciny, studniówkę, itp. Do współpracy zapraszamy także firmy zainteresowane organizacją szkoleń, konferencji lub imprez integracyjnych.

Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie tak, aby naszą ofertę dostosować do potrzeb i możliwości klienta.

Sala o powierzchni 80m2 utrzymana jest w ciepłych naturalnych barwach. Zdobi ją wytworny kryształowy żyrandol o średnicy 1,5 m oraz piękny dębowy parkiet. Charakteru dodają eleganckie marmurowe schody z ręcznie kutą barierką prowadzące do Sali Klubowej (poziom -1) oraz do pokoi gościnnych na piętrze.

Największa z naszych sal ma powierzchnię 160 m2. Utrzymana w delikatnych jasnych odcieniach, z dużą ilością naturalnego światła, daje zdecydowanie największe możliwości aranżacji. W zależności od potrzeb Klientów proponujemy stoły biesiadne podłużne lub okrągłe, szwedzkie bufety lub barki. Sala jest bezpośrednio połączona z patio, gdzie można odpocząć na świeżym powietrzu, wsłuchać się w szum kaskady i rozkoszować grillowanymi specjałami naszego Szefa Kuchni.
Sala Jadalna jest również doskonałym miejscem do zorganizowania konferencji, szkoleń czy pokazów.

Sala o powierzchni 45m2 znajduje się na poziomie -1. Wyjątkowego charakteru nadają jej wykorzystane tu kamień i drewno oraz klimatyczny kominek w stylu góralskim. Wygodne skórzane fotele zachęcają do odpoczynku i rozmowy.
Na życzenie Klientów, do Sali możemy wstawić stoły biesiadne oraz bufety.

Szatnia dla gości

Znajduje się na poziomie -1, zaraz obok Sali Klubowej.

Łazienki

Znajdują się obok Sali Klubowej (poziom -1) oraz przy Sali Tanecznej (poziom 0).  Łazienka na poziomie 0 jest dostępna dla osób niepełnosprawnych, na stanie posiadamy również przewijaki dla niemowląt oraz podkładki dla dzieci.

Pokoje hotelowe

Dysponujemy sześcioma 2-3 osobowymi pokojami hotelowymi umiejscowionymi na piętrze. Współpracujemy również z hotelem oddalonym o 3 km od naszej Sali.

Taras

Bezpośrednio z Sali Tanecznej można wyjść na zadaszony taras, gdzie do dyspozycji naszych Gości są kameralne stoliczki i wygodne fotele. To nastrojowe miejsce z widokiem na ogród i podświetlaną fontannę z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

Ogród

Z nastrojowym oświetleniem.

Patio z grillem

W patio do dyspozycji naszych Gości oddajemy romantyczne podświetlane altanki z wygodnymi meblami ogrodowymi, cudownie szumiącą kaskadą wodną oraz efektownym kamiennym grillem.

Dwa pargingi

Do dyspozycji Gości.